Kontakt

English Practice Aleksandra Sydor

ul. Wojska Polskiego 25

44-120 Pyskowice

Tel.: 601 789 938

Email: [email protected]

NIP: 969-154-13-86

REGON: 241829766

Wysyłając wiadomość za pośrednictwem powyższego formularza, zgadzasz się na przetwarzanie swoich danych o których mowa jest na tej stronie.

W związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), informujemy o tym, że: Administratorem danych osobowych jest Aleksandra Sydor prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą ENGLISH PRACTICE Aleksandra Sydor siedzibą w Pyskowicach przy ul. Kopernika 2, nr NIP 9691541386.

Oznacza to, że jest podmiotem decydującym o celach i sposobach przetwarzania Państwa danych osobowych Łącząca Państwa relacja prawna z firmą ENGLISH PRACTICE Aleksandra Sydor decyduje o tym w jakich celach są przetwarzane Państwa dane osobowe.

Proszę wszystkich obecnych i nowych klientów o pobranie plików poniżej, wydrukowanie i dostarczenie - osobiście przy pierwszym spotkaniu.

Informujemy w nim przede wszystkim o: Podstawie prawnej i celu przetwarzania danych osobowych Okresie przez jaki będą one przetwarzane i kategoriach ich odbiorców Państwa prawach, jako podmiotów danych, czyli osób których dane dotyczą

Pełna treść informacji o przetwarzaniu danych osobowych, znajduje się na tej stronie.